Uğur Böceği ile Kara Kedi – Dönüştürücü

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Uğur Böceği ile Kara Kedi – Dönüştürücü adlı video var.

Uğur Böceği ile Kara Kedi – Dönüştürücü

21:0917

Marinette, Mark’ı görür ve sınıfın geri kalanının nerede olduğunu sorar. Fakat bugün dersler bitmiştir ve herkes eve gitmiştir. Sınıfın bazları da sanat odasında takılmaktadır. Marinette ise sanat odasına gitmiştir. Mark ise merak edip odaya gider. O sırada Chloe diğerleri ile dalga geçmektedir. Öğretmen Chloe’ye kızar.

Nathaniel oldukça güzel resimler çizmektedir. Öğretmen ise bunları bir çizgi romana dönüştürmesi gerektiğini söyler. Fakat Nathaniel, metin yazarlığında iyi değildir. Mark ise oldukça güzel metinler yazmakta ve hikayeler yapmaktadır. Bu yüzden Nathaniel ve Mark’ın birlikte çalışması gerektiğini düşünmektedir. Fakat Mark oldukça utanmıştır ve kaçarak giderken elindeki defteri düşürür. Marinette ise merakla defteri alır ve okur. Mark’da tıpkı Nathaniel’ın istediği gibi Uğur Böceği ile ilgili metinler yazmaktadır.

588 588 588

20 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri