Tom ve Jerry Türkçe Dublaj – Fazla Hıçkırık

Url


Ormanda yaşayan iki cadının yanında olan Tom öyle büyük hıçkırıyordu ki; ormanda yaşayan hayvanlar ne olduğunu anlayamayıp korkudan kaçışmaya başladılar. Cadının birisi Tom’a büyük bir bardak su içirdi fakat işe yaramadı. Tom’un hıçkırık yüzünden zor durumda olması Jerry için büyük bir eğlence olmuştu. Tom Jerry’nin kendisine gülmesini istemiyordu bu yüzden onu kovalamaya başladı. Tom’a ellerindeki kitapta ne yazıyorsa yaptıran cadılar bir türlü hıçkırığı kesemediler. en sonunda cadının birisi Tom’u bir ağaç köküne dönüştürelim.

Hiç bir ağaç kökünün hıçkırdığını duymadım dedi. Tom korkudan hemen su içmeye devam etti. Jerry de Tom’un içtiği bardağa orada bulunan iksir on üç yazılı bir iksir şişesini boşalttı. Tom iksiri içince her hıçkırdığında şekil değiştirmeye başladı. Cadılar bundan sıkıldı ve Tom’u çok korkunç büyülü ormana gönderdiler. Tom’u koruması için de Jerry’nin eline sihirli bir değnek vererek ardından yolladılar.

23 Mart 2019 Saat: 12:25 tarihinde Genel, Tom ve Jerry adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler: , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri