Pijamaskeliler – Yeşil Ağ

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Pijamaskeliler – Yeşil Ağ adlı video var.

Pijamaskeliler – Yeşil Ağ

33:5210

Kedi çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele Çocuk yepyeni bir Pijamaskeliler macerasıyla karşınızda. Şehirde kötülerle savaşmaya devam eden pijamaskeliler doğaüstü güçleriyle kötüleri yenmek üzeredirler. Aniden karşılarına çıkan yeşil bir örümcek ağı ise onları şaşırtır. Önce sadece bir ağ şeklinde karşılarına çıkan yeşil ağın ne olduğunu anlamaya çalışırlarken, birden etrafları yeşil ağdan bir kafesle çevrilir. Kafes çok serttir ve doğaüstü güçleri kafese etki etmemektedir. Pijamaskelilerden Kedi Çocuk hızla koşarak kafesi delmeye çalışır ama başaramaz. O sırada kötüler ise sevinçle kafese doğru yaklaşmaktadırlar. Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele Çocuk’ tan oluşan Pijamaskeliler takımının yeni macerası Yeşil Ağı sizlerle birlikte.

587 587 587

20 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri