Peter Pan’ın Yeni Macraları – Peter Pan’ın Doğum Günü – 1. Sezon 2. Bölüm

Url

Michel doğum günü heyecanından yerinde duramıyordu. İstediği oyuncakları sıralayıp durdu. Bu sırada Peter Pan geldi ve doğum günlerini kutlamayı hiç sevmediğini söyledi. Wendy de Peter Pan’a sürpriz bir doğum günü kutlaması yapacağını söyledi kardeşlerine. Var olmayan ülkeye geldiklerinde Peter Pan’ı yanlarından uzaklaşması için ona bir yalan söyledi. Bir tepede çok değerli bir taş olduğunu, onu alıp getirmesini istedi. Bunu duyan korsan da Kaptan Kanca’ya gidip söyledi. Kaptan Kanca bu adanın en değerli taşının kendisinde olması gerektiği düşünür ve Peter Pan’ın oraya ulaşmasını engellemek için gideceği yollara mürettebatından bazılarını koydu.

Peter Pan tepeye uçarak da gidemiyordu çünkü Wendy oraya uçarak gitmenin yasak olduğunu söyledi. Peter Pan yokken tüm çocuklar da parti hazırlığı yapıyorlardı. Peter Pan yol boyunca korsanların tüm engellemelerine rağmen onları fark etmeden ilerlemeye devam etti. Peter Pan taşı aldı ve Wendy’lerin yanına döndü. Kaptan Kanca da onların yanına gitti ve taşı aldı. Taşı alırken de Peter Pan’a yapılan tüm sürpriz mahvoldu. Fakat Peter Pan bu doğum günü sürprizinden çok eğlendi ve artık doğum günlerini kutlamaya karar verdi.

15 Mart 2019 Saat: 21:52 tarihinde Peter Pan'ın Maceraları adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler: ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri