Peter Pan’ın Yeni Maceraları – Temizlik Vakti – 1. Sezon – 1. Bölüm

Url


Wendy, Jhon ve Michel odalarını dağıttıkları için anneleri onlara kızdı ve odalarını derhal toplamaları gerektiğini söyledi. Bu sırada PĞeter Pan Tinkerbell ile yanlarına geldi. Tibkerbell Wendy’i o kadar çok kıskanıyordu ki onu Peter’in yanında görmeye dayanamıyordu. Peter Pan onları konuşan ağaçların yanına götürmeyi teklif etti. Bu sırada Kaptan Kanca da gemisinde temizlik yaptırmak istiyordu. Fakat korsanlar temizlik yapmaya alışık olmadıkları için bu konuda o kadar da istekli değillerdi.

Ama Kaptan Kanca temizliği mürettebatına değil başkalarına yaptırmayı düşünüyordu. Gözünü de Wendy, Jhon ve Michel’e dikmişti. Çocuklar konuşan ağaçların oraya geldiler ve Kaptan Kanca’nın korsanı Michel ile Jhon’u kaçırıp götürdü. Wendy de arkalarından gitmek istedi. Peter ile tartışıp kardeşlerinin arkasından gitti. Wendy kardeşlerinin gemiyi temizlediklerini gördü. Yanlarına giderken Kaptan Kanca Wendy’i yakaladı. Artık üç kardeş de Kaptan Kanca’nın gemisini temizlemek zorundaydı.

13 Mart 2019 Saat: 20:13 tarihinde Genel, Peter Pan'ın Maceraları adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri