Paw Petrol – Köpekçikler Kurbağa Başkan’ı Kurtarıyor

Url

Paw Petrol köpekçikleri başkanın sarayının bahçesine bir su kuyusu yerleştirdiler. Başkan da bu sırada üst üste telefon görüşmeleri yapıyordu. O kadar yoğundu ki köpekçiklerden birisi onu izlerken yorulmuştu. Oysa başkanın yorulmaya bile zamanı yoktu. Başkan son bir telefon görüşmesi yaparken koşarak gitti ve köpekçik yanına gelen bir kurbağaya başkan da senin gibi güneşin altında uzanıp biraz dinlenebilseydi keşke ne güzel olurdu dedi ve uykuya daldı.

Uyandığında ise çok yorulup uyukladığını düşündü ve konuştuğu o kurbağaya döndü. Gözlerine inanamadı o kurbağa tıpkı baakan gibi aynı şapkayı takıyordu. Kurbağa birden konuşmaya başladı ve kendisinin zaten başkan olduğunu söyledi. nasıl göründüğümün bir önemi yok çok acil toplantıya yetişmem gerek diyerek çantasında taşıdığı tavuk arkadaşının yanına zıpladı. Tavuk kurbağadan çok korktu ve kaçmaya başladı. Kurbağa da onu kovalarken bir kayanın dibindeki çukura görmeden düşüverdi.

Köpekçik ardından koştu ama yetişemedi. Başkanım orda mısınız iyi misiniz diye seslense de cevap alamadı. Çünkü kurbağa kayanın diğer tarafından çıkıp gitmişti. Tavuğun peşinden giderken kedi ile karşılaştı. Kedi kurbağa başkandan hiç hoşlanmayınca onu kovalamaya başladı. Zavallı kurbağa başkan kaçarken şapkasını düşürdü ve yoldan geçen bisikletli bir çocuğun bisikletinde bulunan bir kovanın içerisine girip ortadan kayboldu. Şimdi köpekçikler kurbağa başkanı nasıl bulacaklar? Haydi gelin hep birlikte izleyelim.

22 Mart 2019 Saat: 12:54 tarihinde Paw Patrol Türkçe izle adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler: , ,
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sponsorlu Reklam

escort bursa iddaa tahminleri