Harika Kanatlar 2019 izle – Geçmiş Zamanlara Yolculuk (Mamut)

Url

Harika kanatlar 2019 bölümleri ile Cartoon Network ekranlarında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Mamutlar diyarına doğru geçmiş zamanlara yolculuk etmeye hazırsanız buyurun başlayalım!

Mamutları görebilir miyiz?

Jet, her zaman ki gibi yeni görevini almak için kulededir, bu sırada oyuncak bir mamut görür ve bunun ne olduğunu anlamaya çalışır. Bu yeni görev yeri ile alakalı bir ipucudur aslında! Jet bu bölümde Fransa’nın Cordon şehrine yolculuk edecek. Bu şehir mağaraları ile ünlü ve içerisinde çeşit çeşit tarihi çizimlerin bulunduğu kültürel bir yapıya sahip. Hatta Jett’in kulede gördüğü oyuncak Mamutun bir zamanlar yaşadığı mekanlardan birisi olma özelliği de taşıyor. Paketin sahibi Margot ve arkeolog halasının bulunduğu eve ulaşan Jett, harika bir tarih öncesi boyama seti getirmiş ve mamut sevdalısı Margot’nun sevinçten gözleri açılmıştı. Neşe içerisinde boyamalarını gerçekleştiren Margot’un Jett den özel bir isteği vardı; Mamutları yakından görmek! Jett bu konuda çaresiz kalınca kule ile iletişime geçerek bu konuda yardım ister. Kule kısa bir araştırmadan sonra tarih öncesine rehberlik edecek Koca Albert’ı görevlendirir. Albert zamanda yolculuk makinesini kaptığı gibi görev yerine gider ve geçmiş zamanlara yolculuk başlar. Bakalım kahramanlarımızı nasıl sürprizler bekliyor hep birlikte izleyelim.

22 Haziran 2019 Saat: 9:04 tarihinde Harika Kanatlar adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sponsorlu Reklam

escort bursa iddaa tahminleri