Garfield – Şanslı Kedi

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Garfield – Şanslı Kedi adlı video var.

Garfield – Şanslı Kedi

03:0717

Garfield yaşadığı hayat itibariyle oldukça şanslı bir kedidir. Sahibi John ona çok iyi bakmakta ve beslemektedir. Sandviçleri ile güneşli güzel bir güne başlayan Garfield, mutsuz, moralsiz bir kedi ile karşılaşır. Garfield, Pazartesi olmayan güneşli bir günde bir kedinin neden mutsuz olduğuna anlayamamaktadır. Moralsiz kedi ise dünyadaki her şeyin kokuşmuş olduğunu düşünmektedir. Kendisi çok fazla iyimser olan Garfield’in bu düşüncesi ne zamana kadar devam edecek acaba? Havaya attığı sandviçleri yakalamak isterken görmeden bastığı tırmık canını çok acıtır. Tırmıkların neden toplatılmadıklarına söylenirken en sevdiği televizyon programı olan Yemek Rüzgarı’nın yayınlanmayacağını öğrenince daha mutsuz olur. Televizyonu yumruklayınca patlar. Arkadaşı yaşadığı uğursuzlukların sabah gördüğü moralsiz kara kedinden kaynaklandığını söyler.

582 582 582

20 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri