Dört X 4’lü – 3. Bölüm

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Dört X 4’lü – 3. Bölüm adlı video var.

Dört X 4’lü – 3. Bölüm

12:191

Tamtam, Biberiye, Kaptan ve Poça buldukları yeşil alana isim vermişlerdir. O esnada bir kuş gelip konar. Kuşa Maviş adını verirler ve fidanlarına çok iyi bakacağını düşünmektedirler. Daha sonra oradan ayrılırlar. Fakat sabaha karşı isim verdikleri bu kuş birileri tarafından yakalanır. Ertesi gün Tamtam, Biberiye, Kaptan ve Poça dikmiş oldukları fidanlara bakmak için giderler. Maviş’i ararlar fakat bulamazlar. Poça fidanlığın oraya yaklaştıklarında Maviş’in tüylerinin yerlere dökülmüş olduğun fark eder ve bu işte başka bir işin olduğunu düşünmektedir. Kaygılarını diğerlerine aktarır. Onlarda Maviş’in kaçırılmış olduğundan iyice şüphelenmektedirler. Çünkü aynı zamanda diktikleri fidanlarda zarar görmüştür. Bakalım dostlarımız fidanlara zarar veren ve Maviş’i kaçıranı bulabilecekler mi?

595 595 595

21 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.