Doktor Doti – Telsizin Ziyareti

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Doktor Doti – Telsizin Ziyareti adlı video var.

Doktor Doti – Telsizin Ziyareti

04:5918

Doktor doti yanında bozuk oyuncak getirmediği bir gün sadece arkadaşları ile oynamak istiyor. Klinikte doktor doti’nin yanında olan kardan adam olmayan şeyleri gördüğünü söyleyerek doktor doti’den randevu almak istiyor. Ancak pencereden gördüğü şey telsiz ve var olduğunu aslında doğru görüyor.

Doktor doti’nin kliniğine telsiz geliyor. Ve eşini kaybettiğini söylüyor. Telsiz diğer eşini kaybetmiş ve bu duruma çok üzülüyor. Telsize sarılan kuzu oyuncağı telsizde parazit olduğunu fark ediyor.

Bunun üzerine doktor doti telsizin eşi ile konuşamamasının sebebinin parazit olduğunu söylüyor ve telsizin muayene olmasının gerektiğini iletiyor. Telsiz muayene için vaktinin olmadığını söylüyor. Ancak doktor doti telsizin eşi ile konuşabilmesinin tek çaresinin muayene olup parazitlerden kurtulması gerektiğini söylüyor. Doktor doti telsizin anten parçasının kayıp olduğunu ve sorunun bu olduğunu tespit ediyor.

591 591 591

20 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.