ALPMAN / 1.Bölüm / Yeni Oba 2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle

Url

Geçmiş kültürümüze Alpman ile birlikte ışık tutmaya hazır mısınız? ALPMAN / 1.Bölüm / Yeni Oba
2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle adlı videoda Kartal Obası sakinlerinden Alpman ve arkadaşları ile birlikte birbirinden heyecanlı maceralar sizleri bekliyor olacak.

ALPMAN / 1.Bölüm / Yeni Oba
2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle videosunun orjinal açıklaması ise şu şekildedir;
Alpman Her Gün minika GO’da!Kartal Obası beyi Mehmet Bey’in oğlu Alpman, geleneksel oba oyunlarına katılmak istemektedir. Babasından gizli oyunlara çalışır. Babasını oyunlara katılabileceğine ikna etmek ister. Ancak bu yılın oyunlarının iki oba arasında gerçekleşeceğini bilmemektedir. Kaplan Obası beyi Tuğrul Bey, oğlu Oğuzhan ve en yakın arkadaşları Emir ile Gülşah oyunlar için Kartal Obasına gelir. Obada bir sorunla karşılaştıklarında Alpman ve arkadaşları yardımlarına yetişir.Alpman Resmi Youtube Sayfasıdır. Abone Olmayı Unutmayın!Sosyal medya adreslerimiz;http://www.minika.com.tr/http://www.minikacocuk.com.tr/http://www.minikago.com.tr/https://www.facebook.com/minika/https://www.instagram.com/minika_tv/https://twitter.com/minikatv

06 Mart 2019 Saat: 22:42 tarihinde Alpman, Minika Go Çizgi Filmleri adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri