ALPMAN / 1.Bölüm /Alpman Oba Yarışlarına Katılabilecek Mi? 2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle

Url

Geçmiş kültürümüze Alpman ile birlikte ışık tutmaya hazır mısınız? ALPMAN / 1.Bölüm /Alpman Oba Yarışlarına Katılabilecek Mi?
2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle adlı videoda Kartal Obası sakinlerinden Alpman ve arkadaşları ile birlikte birbirinden heyecanlı maceralar sizleri bekliyor olacak.

ALPMAN / 1.Bölüm /Alpman Oba Yarışlarına Katılabilecek Mi?
2019 MinikaGO Çizgi Filmi izle videosunun orjinal açıklaması ise şu şekildedir;
Alpman Her Gün minika GO’da!Tarihin derinliklerinden, çoook eskilerden bir macera… Alpman!Kartal Obası’nda herkes dirlik içinde yaşıyor. Oba’ nın beyi Mehmet Bey’in oğlu Alpman, arkadaşlarıyla birlikte böğürtlen bahçelerinde, ormanlarda dolaşıp, yeni maceralar yaşıyor. Oba hayatı, eğlenceli karakterler, kültürümüze ait ilginç detaylarla sıcacık, çok keyifli bir hikaye! Alpman ile mutlaka tanışın!Alpman Resmi Youtube Sayfasıdır. Abone Olmayı Unutmayın!Sosyal medya adreslerimiz;http://www.minika.com.tr/http://www.minikacocuk.com.tr/http://www.minikago.com.tr/https://www.facebook.com/minika/https://www.instagram.com/minika_tv/https://twitter.com/minikatv

06 Mart 2019 Saat: 22:41 tarihinde Alpman, Minika Go Çizgi Filmleri adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri