Akıllı Tavşan Momo – Momo Balık Tutuyor

Url

2019 yılının en yeni ve en güncel içerikleri ile donatılmış çizgi film izleme sitesinde şimdi sırada Akıllı Tavşan Momo – Momo Balık Tutuyor adlı video var.

Akıllı Tavşan Momo – Momo Balık Tutuyor

12:0113

Momo şarkılı ormandan nehire balık tutmaya gider. Tuttuğu balıkları arkadaşları ile paylaşarak balık ziyafeti vermeyi planlamaktadır. Grup hopla zıplanın müzik çalışmasına gelmeyen timtimi arkadaşları merak eder. Timtim zili kırıldığı için müzik çalışmasına katılamaz ve katılamadığı için çok üzülür.

Çare arayan arkadaşı yumi zili Takonun yapabileceğini düşünür ve yola koyulurlar. Tako Timtimin zilini tamir edebileceğini söyler. Ancak bu bi kaç gün alıcaktır. Bu süre içinde Timtim yeni uğraş arar ve tortop balık tutması için timtime malzemeler verir. Timtim ve yumi oltaları kullanmakta epey tecrübesiz oldukları için nehire düşerler. Nehrin ilerleyen kısımlarında balık tutmaya devam eden akıllı tavşan momo’nun oltasına takılırlar.

590 590 590

20 Mart 2019 Saat: 15:10 tarihinde Genel adlı kategoride yayınlanan bir önceki çizgi filmimize ait bölümün adı Etiketler:
YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

escort bursa iddaa tahminleri